Освітлення заміських ділянок світильниками Norlys

світильники Norlys

Широко відомим брендом на Заході з виробництва освітлювальних приладів ландшафтного освітлення є компанія Norlys. Фірма досягла масштабного рівня з виготовлення та проектування світильників. Використовуючи інноваційні унікальні технології, Norlys створює продукцію, яка ефективно виконує свої функції і має незвичайний дизайн. Світильники норвезької компанії Norlys відповідає міжнародному стандарту якості, що підтверджує наявність сертифіката ISO 9001.

Продукція, що випускається:

– вуличні ліхтарі;

- стельові і підвісні світильники;

вуличні бра;

– накладні світильники;

- ландшафтне підсвічування, в т. ч. точкові світильники.

Виробництво Norlys

При виготовленні світильників Norlys використовуються наступні матеріали:

– каркас: сталь, мідь і алюміній;

- плафон: полікарбонат, небитке загартоване скло.

Плафони світильників можуть бути як матові, так і в прозорому варіанті. Каркас світильника Norlys має спеціальне багатошарове покриття, яке стійке до корозії і до механічних пошкоджень. Інноваційні покриття світильників Norlys забезпечують стійкість до перепадів температур, що є важливим критерієм для експлуатації виробів. Продукція має ступінь захисту IP від попадання вологи і пилу. Серед широкого асортименту модельного ряду, можна купити герметичні світильники Norlys, що дозволяють експлуатувати вироби біля водойм і всередині їх.

Стаття по темі: Правильний вибір вуличного світильника для дому та придворової території

Зовнішній вигляд продукції

Norlys вуличний ліхтар

У колекції світильників Norlys можна нарахувати близько 500 моделей, які випускаються цільними лініями, що включають набір світильників єдиного дизайну. Дуже часто світлотехніку стилізують під старовину, під моделі, які були популярні багато століть назад в європейських країнах: Флоренції, Лондоні, Болоньї. Найменування колекцій відповідає обраному дизайну.

Досить багато варіантів освітлювальних приладів Norlys пофарбовані в зеленувато-чорний Колір, колір зістареної потертої бронзи. Аналогічні моделі світильників пофарбовані в чорний і білий кольори, використовується і колір натуральної міді. Така різноманітність приладів для освітлення дозволить не тільки забезпечити якісне освітлення на території, але і ефектно прикрасити її.

Купити світлотехніку Norlys ви зможете на сайті інтернет магазину Svetolux. Багатий асортимент, представлений у нас, дозволить вибрати світильники, які стануть для Вас помічником в нічний час, а вдень ви будете насолоджуватися створеною казковою атмосферою.