Правильний вибір вуличного світильника для дому та придворової території

Важливу роль в повсякденному житті відіграє вуличне освітлення. Світло необхідне як на вулицях великих міст, так і в невеликих селищах. Вуличне освітлення служить для формування комфорту в темний час доби, але не тільки для цього. Завдяки створенню оптимального освітлення на ділянці, можна організувати неповторну казкову атмосферу. Сьогодні, вуличні світильники стали займають одне з головних місць при створенні ландшафту присадибної ділянки, парків, відкритих майданчиків кафе і ресторанів.

вуличні світильники

Різновиди вуличних світильників

Купуючи вуличні світильники, слід визначитися з типом і видом освітлювального вироби. Підбираючи освітлювальний прилад, потрібно враховувати особливості кожного виду, характеристики, і обов'язково звертати увагу на правила експлуатації. Освітлювальну техніку для зовнішнього використання поділяють на наступні групи:

- Світильники вуличні для загального освітлення (Прожектори, ліхтарі). Вироби призначені для основного освітлення в нічний час. Наприклад, прожектори характерні потужним, яскравим освітленням і скромним зовнішнім виглядом, щоб бути менш помітними. Прожектори вуличні для основного освітлення зазвичай виготовляють зі скла, пластику або металу. Джерелом світла виступають галогенові або газорозрядні лампи, останнім часом, все більш популярними стають led прожектори (світлодіодні), при цьому світильники довговічні і дозволяють економити електроенергію. Для загального освітлення, в приватних секторах використовують ліхтарі, в порівнянні з прожекторами, паркові ліхтарі служать не тільки джерелом світла, але і прикрасою території. Красиві високі вуличні ліхтарі висвітлюють паркові та садові тротуари. Проводячи установку ліхтарів, потрібно стежити, щоб освітлення було на рівні гілок дерев, щоб уникнути сліпучого ефекту.

Стаття по темі: Архітектурно-ландшафтне освітлення світильниками Lutec

вуличні світильники у дворі

– Світильники для освітлення ландшафту. Світильники Вуличні із зазначеної групи, призначені для декоративного освітлення території. Такі світильники допоможуть підкреслити зону відпочинку, клумбу з квітами, альтанку. Світильники стовпчики є прекрасними освітлювачами садових або тротуарних доріжок, а також естетично підкреслюють вигини і контури стежок. Світильники вуличного освітлення вкопують виконують таку ж функцію, як і стовпчики, вони прекрасно формують контур необхідної ділянки. Світильники мають форму кола або квадрата, що в загальному ансамблі створює чудовий ландшафт

- Декоративне підсвічування. Світильники Декоративні використовують як в побуті, так і для підсвічування фасадів готелів, ресторанів, магазинів. Дуже красиво зможуть прикрасити вхід будівлі Вуличні бра або вуличні світильники підвіси, різноманітність моделей дозволить відобразити основний стиль кафе або ресторану. Світильники бра і підвіси стануть частиною будівлі і, можливо, головною його деталлю. Якщо необхідно виділити архітектурний об'єкт, або підкреслити обробку фасаду, досить купити вбудовані світильники для підсвічування.

Пропозиції Svetolux

Для створення комфорту і затишку для перехожих і себе, ви просто зобов'язані, ознайомиться з асортиментом нашого сайту, і купити вуличні світильники в інтернет магазині «Світлолюкс» в Києві.

Світильники Вуличні Svetolux зможуть вирішити масу поставлених завдань: висвітлити необхідні ділянки саду або стежки, створити романтичну атмосферу, підсвітити необхідні об'єкти і надати новий вигляд простору. Приємна ціна вуличні світильники, відмінні технічні характеристики, якісні фото, представлені на сайті, допоможуть зробити правильний вибір.