Як правильно вибрати світлодіодні вуличні світильники

Вуличне освітлення повинно бути якісним, безпечним і надійним. Всіма перерахованими характеристиками в повній мірі володіють джерела світла, виготовлені за новітніми led технологіями. Вуличні led світильники – світлодіодні) - продуктивні, функціональні та ефективні прилади для освітлення, які стали досконалим досягненням у світі світлотехніки. Впровадження вуличних світлодіодних світильників led забезпечило вулицям мегаполісів якісне освітлення з відмінними експлуатаційними та технічними характеристиками.

Led вуличні світильники

Види вуличних led світильників

Асортимент світлодіодних світильників поділяють на кілька категорій: консольні led світильники, прожектори, світильники для промислового використання і ЖКГ.

Вуличні led світильники консольні-серія світильників для вулиці, яка має прекрасні технічні параметри зі ступенем захисту IP65. Модельний ряд таких світильників характерний потужним світловим потоком і прекрасною світловою продуктивністю. Консольні led світильники зможуть якісно висвітлити навіть більшу за площею територію, якщо встановити кілька приладів для освітлення. Дизайн вуличних світлодіодних світильників лаконічний, тому при установці прилади не порушать загальну концепцію оформлення території.

Led світильники промислові справляються з освітленням виробничих підприємств, складських приміщень з підвищеним рівнем вологості. Світильники дуже ефективні, підвищена ступінь захисту запобігає потраплянню води і пилу в конструкцію приладу. Найголовнішою перевагою, є потужне освітлення з високою продуктивністю.

Інноваційними джерелами освітлення, які прекрасно підходять для підсвічування архітектурних об'єктів, реклам, освітлення виробничих площ є прожектори led і вуличні бра. Прожектори світлодіодні вуличні мають міцний і надійний корпус з антикорозійним покриттям. Завдяки розсіювачу з силікатного загартованого скла, світильники виробляють рівномірне і потужне світло без мерехтіння. Постійне включення і виключення Світлодіодних прожекторів ніяк не впливає на ефективність роботи приладу. Світильники прожектори широко експлуатують для освітлення стоянок і дворів, мостів, фасадів, інших різних об'єктів.

Стаття по темі: Освітлення заміських ділянок світильниками NORLYS

Вуличні led світильники для освітлення ЖКГ сьогодні стали досить популярні, раніше, світильники використовувалися тільки всередині будівлі, зараз же, світлодіодні світильники знайшли своє застосування для освітлення входу в під'їзд, прибудинкової території, сходової клітки. Білий холодне світло приладу для освітлення ЖКГ, характерний високим показником освітленості.

світлодіодний вуличний світильник

Рівень освітленості і його якість, які забезпечують вуличні світлодіодні світильники, у багато разів перевершують аналогічні ощадні лампи як розжарювання, люмінесцентні або галогенні.

Асортимент led вуличних світильників в інтернет магазині Svetolux

Інтернет магазин "Світлолюкс" в Києві пропонує високоякісні вуличні світильники світлодіодні (led) за демократичними цінами. Світильники допоможуть забезпечити надійне освітлення на вулицях і прибудинкових ділянках в нічний час. Наш магазин працює з європейськими виробниками, такими як Kanlux (Польща), Bellson (Україна), Eglo (Австрія), які відповідають міжнародним стандартам з якості та безпеки.

В асортименті нашого сайту, представлені led вуличні світильники різної потужності і продуктивності світлового потоку. Ви без проблем можете недорого купити вуличний фонарь світлодіодний, що відповідає Вашим вимогам. Ціна, фото світильники led представлені на нашому сайті в Києві.

Доставку продукції проводимо своєчасно як по Києву, так і по всій Україні.