Створення унікального інтер'єру за допомогою підвісних люстр

Найпоширенішими виробами системи освітлення є підвісні люстри. Такі світильники дозволять створити оптимальний світло і втілити будь-які дизайнерські рішення. Люстри підвіси стануть чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру, і припадуть до смаку практично кожному покупцеві.

Підвісні світильники

Підвіси

За своєю конструкцією, люстри підвісні представляють підвішений на шнурі, ланцюзі або штанзі плафон різної форми і розміру. Часто, моделі оснащені можливістю регулювання абажура по висоті, таким чином встановити підвісну люстру можна в будь-якому необхідному положенні, в залежності від вимоги, що дає можливість застосовувати світильники в самих різних кімнатах. Світильники в основному розташовують в центрі кімнати, якщо підвіс встановлюється в їдальні або в кухні, то основне місце розміщення – це підвіс над обіднім столом або над барною стійкою. Більшість люстр мають значні розміри, такі освітлювальні прилади прикрашають приміщення з високими стелями. Люстри підвіси маленькі можуть розміщувати по діагоналі або в ряд, в залежності від дизайнерської композиції і параметрів кімнати. Світильники можуть виступати в якості підтримки основного стилю інтер'єру або бути королевою всього приміщення. До другого випадку відносяться масивні ексклюзивні моделі з хитромудрим дизайнерським декором.

Сьогодні існує кілька популярних моделей-поодинокі підвіси, подвійні або потрійні підвіси на планці і підвіси лінійні.

Стаття по темі: Viokef-світильники з країни богів

Рекомендації щодо вибору світильника

У будь-якому приміщенні, Світлотехніка грає ключову роль, так як при включенні освітлення, кожна людина автоматично акцентує свою увагу на освітлювальних приладах. Вибираючи прилад для освітлення обов'язково потрібно врахувати поєднання світильника з інтер'єром. Різнокольорові підвісні люстри зможуть задати настрій і тон дизайну приміщення, але все ж, варто пам'ятати, що гарнітур і шпалери можуть поміняти свій тон в світлі кольорового освітлення.

Підвісні світильники в інтер'єрі

Приступаючи до вибору світильника, слід враховувати освітлення приміщення. Якщо кімната досить світла, то цілком буде доречна люстра підвіс з спрямованим пучком світла, в іншому випадку, потрібно вибирати люстру з розсіює освітленням. Для збереження затишку в кімнаті, освітлення не повинно бути занадто яскравим, але і не тьмяним, ні в якому разі, світло не повинен створювати дискомфорт. Завдяки продуманому дизайнерському рішенню, ви можете підібрати і купити світильник підвіс в залежності від бажаної потужності освітлення, серед світильників надані моделі, що підтримують кілька ламп, в тому числі і одну. Світильники, які мають кілька ламп, стануть прекрасним варіантів для прикраси вітальні кімнати, а підвіси з тканинним абажуром, створять інтимну обстановку в спальні.

Варто пам'ятати і про безпеку, особливо, якщо потрібен підвіс для дитячої кімнати, тут переважно використовувати спеціальні системи.

Багатий асортимент в магазині Svetolux

На сайті магазину "Світлолюкс" в Києві, надано широкий асортимент красивих і естетичних підвісних люстр самих різних стилів, форм і моделей (фото, ціна підвіси див.в каталозі). Вироби від європейського виробника Rabalux( Угорщина), Eglo (Австрія), Massive (Бельгія) та інших відомих брендів відрізняються високою якістю, практичністю і довговічністю. Для цінителів лаконічності в інтер'єрі, є можливість купити недорого люстру підвіс для будь-якої кімнати. Люстри подарують вам високу світлопередачу і зроблять вашу кімнату яскравою і контрастною.

Дзвоніть і замовляйте! У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!