Різновиди настільних ламп і їх застосування в інтер'єрі

Шукаєте собі найбільш підходящу настільну лампу? Не знаєте, як і де правильно її встановити? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в даній статті.

Настільні лампи Україна для дому, роботи, офісу

Настільна лампа в інтер'єрі

Настільна лампа – незамінна річ в будь-якому будинку, офісі або на роботі. Багатофункціональність цього освітлювального приладу дозволяє використовувати його як нічник в дитячій кімнаті, або для локального освітлення робочого місця. Правильно підібрана лампа буде добре поєднуватися з іншими світильниками в будинку, наприклад, з люстрою, і додасть інтер'єру своєї «родзинки». Купити настільну лампу можна в будь-якому магазині освітлювальної техніки. Але для початку варто розібратися, які лампи взагалі існують:

· Класична лампа;

· Офісна лампа;

· Лампа з прозорою основою;

· Лампа в стилі еко;

· Декоративна лампа;

· Настільна лампа тіффані;

· Лампа на високій, тонкій ніжці.

Стаття по темі: Багатий і різноманітний світ світильників компанії EGLO

Класична лампа. виконані в строгих формах, які не привертають особливої уваги. Ідеально підходять для спальні або дитячої кімнати.

Офісна лампа. зазвичай мають високу функціональність і зручність, якісно висвітлюють робоче місце.

Лампа з прозорою основою. дуже стильні і елегантні лампи, які добре поєднуються практично з будь-яким інтер'єром.

Лампа в стилі еко . Світильники, виготовлені з основою з натурального дерева.

купити настільну лампу

Декоративна лампа. основне завдання такої лампи-прикраса кімнати. Вишукані своєю формою і складністю виконання.

Лампа Тіффані. світильник, виготовлений в стилі модерн, має ефектний зовнішній вигляд.

Лампа на високій, тонкій ніжці. цей освітлювальний прилад є чимось середнім між торшером і звичайною лампою, дуже витончені. Добре вписуються в будь-який інтер'єр.

Місця і правильність розміщення настільних ламп

Підібрати лампу в інтернет-магазині-тільки половина шляху, важливо правильно встановити цю лампу, щоб вона гармонійно вписувалася в навколишній інтер'єр. Якщо ви купуєте лампу для спальні (класична лампа), доречно буде розташувати її біля узголів'я ліжка. Для роботи краще вибрати офісну настільну лампу, вона багатофункціональна і якісно розсіює світло. Встановити її краще на дальньому кутку столу, так вона буде висвітлювати максимально велику площу. Головне пам'ятати, що настільна лампа - це не тільки джерело штучного світла, але і важливий елемент декору.