Що ви знаєте про споти і чого ще не знаєте?

Хочете дізнатися, які види світильників спотів існують і які в них використовуються лампи? Для чого взагалі потрібні ці освітлювальні прилади? Про це та багато іншого розказано в цій статті.

Світильник спот світлодіодний, декоративний

світильник спот в інтер'єрі

Даний вид світильників призначений для створення найбільш комфортного освітлення і установки спрямованого світла. Ці освітлювальні прилади виготовляються в різних формах і з абсолютно різноманітних матеріалів. Зазвичай плафон всередині покривається відбивною поверхнею, що і створює спрямоване світло. Таке освітлення використовується, наприклад на кухні. Купити споти можна в нашому інтернет-магазині де їх величезний асортимент, також вони відносно недорого коштують. Існує кілька видів цих світильників:

· Стельові;

· Підвісні;

· Настінні;

· Вбудовувані.

Стельові. Плафон кріпиться безпосередньо до стелі без використання якихось спеціальних власників.

Підвісні. Плафон, з'єднаний зі спеціальним тримачем, також встановлюється на стельову поверхню.

Стаття по темі: RABALUX-Угорський монстр на ринку світлотехніки

Настінні. світильник встановлюється безпосередньо на стіну або через тримач.

Вбудовані. встановлюються в саму основу стіни або стелі. Дуже доречні в невеликих приміщеннях так як не займають зовнішнього простору.

купити спот світильник

за типом використовуваного джерела світла:

· Світлодіод;

· Лампа розжарювання;

· Ртутна лампа;

· Люмінесцентна лампа;

· Натрієва лампа.

Люстра спот-найкраще спрямоване освітлення

Люстри спот часто плутають з точковим освітленням або світильниками бра. Між ними і правда є деякі властивості, наприклад, найчастіше світильники споти теж візуально збільшують простір кімнати, як і світильники бра. Вони також, як і точкові світильники, можуть додати інтер'єру нових фарб. Відмінною їх рисою від вищезгаданих освітлювальних приладів є присутність висувного кронштейна, який дозволяє радикально змінювати напрямок світла.

Також багато моделей мають можливість обертання світильника навколо своєї осі. Таке переваги цього освітлювального приладу дозволяють використовувати його для направлення світлового потоку в певне місце, наприклад, на скульптуру або картину. Люстрами з спрямованим світлом можна створити не тільки локальне освітлення, але і повноцінне. Правильне розміщення дозволить висвітлити весь простір приміщення.