Історія розвитку вуличного освітлення

Історія розвитку вуличного освітлення-це щось особливе і цікаве. Дізнатися, як змінювалися одні типи ліхтарів, іншими дуже пізнавально. Де ж використовуються сучасні, вуличні освітлювальні прилади і яка їх роль?

Для чого і які краще купити вуличні ліхтарі

Краса нічного міста часто вражає, різноманітні вогні, підсвічені будівлі і красива Світлова реклама радують око. І все це-вуличне освітлення. В даний час воно досягло високого розвитку, але багатьом цікаво, як саме проходило цей розвиток. Найбільш яскраво цю подію можна розглянути на прикладі Праги. Прага-місто Чеської Республіки, яке, як і інші міста, використовує різноманітні вуличні фонарі. Особливість є тільки розвиток вуличного освітлення.

вуличний ліхтар

Розберемо основні дати:

* 1824р. використання масляних ламп;

* 1844р. газове освітлення;

* 1883р. примітивне електричне освітлення;

* 1924р. використання ламп розжарювання;

* 1955р. Використання ламп денного світла;

* 1987р. повний перехід на електричне освітлення.

Стаття по темі: Як правильно вибрати світлодіодні вуличні світильники

Використання масляних ламп на початку дев'ятнадцятого століття було чимось новим для жителів Праги, дизайн вулиць з такими ліхтарями набував особливих фарб. Для газового освітлення був створений спеціальний завод з виробництва газу, встановлювали газові ліхтарі на відстані 30 метрів один від одного. Таке освітлення було не зовсім безпечним, тому використовувалося мало.

Для чого потрібні ліхтарі вуличного освітлення?

купити вуличні ліхтарі

Перше електричне освітлення не було дуже популярним через швидке перегорання перших ламп розжарювання. Коли їх пристрій було покращено, їх стали використовувати активніше, поступово замінюючи масляні лампи. Коли були винайдені перші лампи денного світла, вони відразу ж з'явилися на вулицях цього прекрасного міста. Сучасне освітлення Праги практично нічим не відрізняється від освітлення інших міст. Переважно-це використання світлодіодних ламп.

Світильники Вуличні використовуються в багатьох сферах життя і роботи людини. Без них не обходиться жодна магістраль, автодорога, вулиця або парк. Оформлення ландшафтного освітлення також не було б можливим без даних освітлювальних приладів. Якісний світловий потік на великих автомагістралях-це використання вуличних лід світильників. Вуличне світлове оформлення Вашого заміського будинку додасть йому нових фарб.